Победители фестиваля ★ 2015 ★ זוכי הפסטיבל
II Международный фестиваль талантливых детей «Калейдоскоп»
“תחרות-פסטיבל בינלאומי של ילדים מוכשרים “קלידוסקופ II
Победители фестиваля ★ זוכי הפסטיבל
март 2015 מרץ
GRAND PRIX ★ גרנד פריקס
Alisa Plotkin, אליסה פלוטקין, Ashdod (Israel), 10 years
1st place ★ מקום ראשון
- Trio Anat Mark & Ronen Mark & Natali Reyzner, Bat-Yam (Israel), 5-8 years
- Bozhkova Eva, אווה בוז’קובה, Sofia (Bulgaria), 7 years
- Elit Karmon, אלית כרמון, Modiin (Israel), 9 years
- Ada Tkachenko, אדה טקצ’נקו, Bat-Yam (Israel), 9 years
- Duet «Sisters Dadayevs», דואט אחות דדאיב, Orenburg (Russia), 9-13 years
- Lev Levenzon, לב לבינזון,Modiin (Israel), 11 years
- Olga Amirov, אולגה אמירוב, Bat-Yam (Israel), 11 years
- Gugelev Yonatan, גוגלב יונתן, Jerusalem (Israel), 11 years
- Helen Hadinatov, הלן חדינטוב, Bat-Yam (Israel), 12 years
- Yana Torchinsky, יאנה טורצ’ינסקי, Bat-Yam (Israel), 13 years
- Noam Ventura, נועם ונטורה, Modiin (Israel), 14 years
- Alexsandra Dimich, ‘אלקסנדרה דימיץ, Kragujevac (Serbia), 15 years
2st place ★ מקום שני
- Olivia Fedotov, אוליביה פדותוב, Netania (Israel), 8 years
- Hadid Avud, חדיד עבוד, Kfar Yasif (Israel), 9 years
- Stefani Hachatryan, סטפני חצ’טריאן, Bat-Yam (Israel), 10 years
- Nikol Rudoy, ניקול רודוי, Holon (Israel), 10 years
- Shalunishki, שובבי חדרה, Hadera (Israel), 10-11 years
- Duet Yulia Shoklender & Anna Balin, Israel, 10-11 years
- Ilan Gorlitsky, אילן גורליצקי, Bat-Yam (Israel), 11 years
- Galia Kishinevsky, גליה קישינבסקי, Netania (Israel), 12 years
- Maori Avni, מאורי אבני, Bat-Yam (Israel), 12 years
- Aleksandra Kofman, חשה קופמן, Hadera (Israel), 13 years
- Amit Elkayam, עמית אלקיים, Modiin (Israel), 15 years
- Miri Gavrielov, מירי גבריאלוב, Bat-Yam (Israel), 15 years
3st place ★ מקום שלישי
- Miya Talyansky, מיה טליאנסקי, Bat-Yam (Israel), 7 years
- Duet Daniella Radchenko & Yan Kharlamov, Bat-Yam (Israel), 9 years
- Noam Topaz, נועם טופז, Modiin (Israel), 10 years
- Duet Ester Boruhov & Olga Amirov, Bat-Yam (Israel), 11 years
- Lisa Mesojnik, ליסה מסונג’ניק, Hadera (Israel), 11 years
- Duet Mihal Orentliher & Ester Fridman, Bat-Yam (Israel), 11 years
- Alisa Ern, אליסה ארן, Ashdod (Israel), 12 years
- Daniella Miheeva, דניאלה מיכייב, Bat-Yam (Israel), 13 years
- Martin Ternyak, מרטין טרניאק, Bat-Yam (Israel), 13 years
- Andrey Germanov, אנדריי גרמנוב, Bat-Yam (Israel), 14 years
- Shalunishki, שובבי חדרה, Hadera (Israel), 14-15 years
- Dana Vaynshtein, וינשטיין דנה, Nes-Ziona (Israel), 15 years
Special Prize ★ פרס מיוחד
Sheli Charni, שלי צ’רני, Bat-Yam (Israel), 6 years
Natanel Chertkov, נתנאל צ’רטקוב, Ashdod (Israel), 7 years