Конкурсанты ★ 2015 ★ מתמודדים
Alisa Plotkin (אליסה פלוטקין( 10
Ashdod (Israel)
вокал שירה
Ada Tkachenko (9) אדה טקצ’נקו
Bat-Yam (Israel)
танец ריקוד
Nikol Lipkind (12) ליפקינד ניקול
Holon (Israel)
вокал שירה
Eyal Dishon (9) אייל דישון
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Nikol Lipkind (12) ליפקינד ניקול
Holon (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Miya Talyansky (7) מיה טליאנסקי
Bat-Yam (Israel)
танец ריקוד
Arik Rahmilevich (6) אריק רחמילביץ’
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Skazki vostoka (8-9) אגדות מזרח
Bat-Yam (Israel)
танец ריקוד
Elizar Babaev (בבאייב אליעזר (12
Holon (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Mishel Vayzman (8) מישל וייזמן
Bat-Yam( Israel)
вокал שירה
Yael Zeev-Kavod (6) יעל זר-כבוד
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Katya Popov (8) קטיה פופוב
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Elit Karmon (9) אלית כרמון
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Syuzan Aronov (8) סיוזן ארונוב
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Lev Levenzon (11) לב לבינזון
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Emili Titievsky (12) אמילי טיטיאבסקי
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
(12) דואט סיוזן ארונוב (8) ואילן גורליצקי
Duet Syuzan Aronov (8) и Ilan Gorlitsky (11)
(Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Alexsandra Dimich (15) ‘אלקסנדרה דימיץ
Kragujevac (Serbia)
вокал שירה
Anat Mark (8) Ronen Mark (5) Natali Reyzner (7) מרק אנת (8),רונן מרק(5) ,נטלי רייזנר
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Noam Ventura (14) נועם ונטורה
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Ilan Gorlitsky (11) אילן גורליצקי
Bat-Yam (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Amit Elkayam (15) עמית אלקיים
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Mishel Montal (8) מישל מוטל
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
(11) דואט מיכל אורנטליכר&אסתר פרידמן
Duet Mihal Orentliher & Ester Fridman
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Yulia Shoklender (10) יוליה שוקלנדר
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
(11) דואט יוליה שוקלנדר(10) & אנה באלין
Duet Yulia Shoklender (10) & Anna Balin (11)
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Dana Vaynshtein (15) וינשטיין דנה
Nes-Ziona (Israel)
вокал שירה
Rivka Bulgakov (10) ריבקה בולגקוב
Modiin (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Nikol Rudoy (10) ניקול רודוי
Holon (Israel)
вокал שירה
דניאלה רדצ’נקו & יאן חרלמוב
Daniella Radchenko & Yan Kharlamov (9)
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Anna Balin (11) אנה באלין
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Alisa Plotkin (10) אליסה פלוטקין
Ashdod (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Yana Torchinsky (13) יאנה טורצ’ינסקי
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Diana Polina (11) דיאנה פולין
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Yulia Shoklender&Emili Titievsky (12) יוליה שוקלנדר& אמילי טיטייבסקי
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Neta Yalin (9) נטע ילין
Hadera (Israel)
вокал שירה
Aleksandra Kofman (13) חשה קופמן
Hadera (Israel)
вокал שירה
Guy Ruvinsky (15) גיא רובינסקי
Tel-Aviv (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Alexsandra Dimich (15) ‘אלקסנדרה דימיץ
Kragujevac (Serbia)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Mariela Behor (9) מריאל בכור
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Maya Tisman (8) מאיה טיסמן
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Noam Topaz (10) נועם טופז
Modiin(Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Daniella Miheeva (13) דניאלה מיכייב
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Bozhkova Eva (7) אווה בוז’קובה
Sofia (Bulgaria)
vocal שירה
Martin Ternyak (13) מרטין טרניאק
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Emili Moshkina (7) אמילי מושקין
Karmey Iosef (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Gugelev Yonatan(11) גוגלב יונתן
Jerusalem (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
דניאלה רדצ’נקו & יאן חרלמוב
Daniella Radchenko & Yan Kharlamov (9)
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Hadid Avud(9) חדיד עבוד
Kfar Yasif (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Andrey Germanov (14) אנדריי גרמנוב
Bat-Yam (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Martin Ternyak (13) מרטין טרניאק
Bat-Yam (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Mihaela Kapovsky (9) מיכאלה קפובסקי
Holon (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Marina Zorin (13) מרינה זורין
Rishon le Zion (Israel)
вокал שירה
Maori Avni (12) מאורי אבני
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Maori Avni (12) מאורי אבני
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
\
Miri Gavrielov (15) מירי גבריאלוב
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Helen Hadinatov (12) הלן חדינטוב
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Karin Sobolevsky (7) קרין סובולבסקי
Asdod (Israel)
вокал שירה
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Olga Amirov (11) אולגה אמירוב
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Stefani Hachatryan (10) סטפני חצ’טריאן
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Alen’kie cvetochki (5-8) אלנקי צבטוצ’קי
Bat-Yam (Israel)
танец ריקוד
Shani Sorokin (6) שני סורוקין
Rehovot (Israel)
вокал שירה
Stefani Hachatryan (10) סטפני חצ’טריאן
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Dance Academy (6-12) האקדמיה לריקוד
Haifa (Israel)
танец ריקוד
Natanel Chertkov (7) נתנאל צ’רטקוב
Ashdod (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Natanel Chertkov (7) נתנאל צ’רטקוב
Ashdod (Israel)
вокал שירה
Olga Amirov & Ester Boruhov (11) ,אסתר בורוחוב & אולגה אמירוב
Bat-Yam (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Olga Amirov (11) אולגה אמירוב
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Michaela Kapovski (9)מיכאלה קפובסקי
Holon (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Galia Kishinevsky (12) גליה קישינבסקי
Netania (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Dance Academy (5-7) האקדמיה לריקוד
Haifa (Israel)
танец ריקוד
Dance Academy (8-12) האקדמיה לריקוד
Haifa (Israel)
танец ריקוד
TriMix (11-12)
Ashdod(Israel)
вокал שירה
Alisa Ern (12) אליסה ארן
Ashdod(Israel)
вокал שירה
Lisa Mesojnik (11) ליסה מסונג’ניק
Hadera (Israel)
вокал שירה
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Shalunishki (10-11) שובבי חדרה
Hadera (Israel)
вокал שירה
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Shalunishki (10-11) שובבי חדרה
Hadera (Israel)
Оригинальный жанр ג’אנר מקורי
Shalunishki (14-15) שובבי חדרה
Hadera (Israel)
вокал שירה
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Odelia Letuchaya (6) אודליה לטוצ’יי
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Olivia Fedotov (8) אוליביה פדותוב
Natania (Israel)
вокал שירה
Duet «Sisters Dadayevs» (9,13) דואט אחות דדאיב
Orenburg (Russia)
Оригинальный жанр ג’אנר מקורי
Duet «Sisters Dadayevs» (9,13) דואט אחות דדאיב
Orenburg (Russia)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Anna Dadayeva (9) אנה דדאיב
Orenburg (Russia)
танец ריקוד
Sheli Charni (6) שלי צ’רני
Bat-Yam (Israel)
Оригинальный жанр ג’אנר מקורי
Eti Raichinov (14) אטייניטה ריצ’ינובה
Bat-Yam (Israel)
вокал שירה
Nikol Eydelman (11) ניקול איידלמן
Migdal HAEmek (Israel)
вокал שירה
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Batel Levi (9) בת אל לוי
Bat-Yam (Israel)
инструментальное исполнение ביצוע אינסטרומנטלי
Mishel Montal (8) מישל מוטל
Bat-Yam (Israel)
“על שמירת והעשרת תרבות רוסית ושפה רוסית בחו”ל”
Номинация «За сохранение и популяризацию российской культуры и русского языка за рубежом»
Алиса плоткин моя лутшая подруга.
Мы с ней учимся в одном класе.
мы с алисой плоткин лутшые подрушки и меня зовут ника визентал
Приходи к нам тоже на фестиваль!